14 gym outfits που θα σε κάνουν να θες να πας στο γυμναστήριο


Φαντάσου να είχες τόσο ωραία outfits για να πας στο γυμναστήριο που θα το έκαναν πιο διασκεδαστικό για εσένα και όχι  ...αγγαρεία. Σίγουρα μπορείς να βρεις πολλούς λόγους για να πας (ή να μην πας) στο γυμναστήριο, όμως σίγουρα εάν είχες επιλογές για στιλάτα gym outfits μπορεί να σου δημιουργούταν μια δυνατότερη επιθυμία για άσκηση.

Φέτος τα gym outfits είναι στα πάνω τους καθώς δεν φοριούνται μόνο πλέον στο γυμναστήριο αλλά και έξω . Μπορείτε να τα συνδυάσετε με παλτό αλλά και μπουφάν, matching crop και leggings, μονόχρωμα με πρωταγωνιστές το μαύρο και το άσπρο και στιλάτες, άνετες φόρμες.

Το να έχεις στιλάτες επιλογές για να πας στο γυμναστήριο σίγουρα είναι ένας τρόπος για να αισθανθείς υπέροχα πριν καν γυμναστείς. Με βάση αυτή τη θεωρία συγκεντρώσαμε gym outfits τα οποία θα σε κάνουν να θέλεις να γυμναστείς!

Η Karlie Kloss με leggings ασορτί με την αθλητική ζακέτα και τα sneakers της.

Sweater weather ☠️🌞 #adidasambassador #thepulseof LA

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

Η Adrianna Lima με black & white leggings και λευκό σέξι crop top.

👊🏼TOUGH WORKOUT TODAY👊🏼#SLIMAFY #TEAMLIMA

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Η Μαντώ Γαστεράτου με παιχνιδιάρικο sheer top και sheer leggings που έχει συνδυάσει με φούξια αθλητικά συμπληρώνοντας το girly παιχνιδιάρικο look της.

Το μοντέλο της Victoria Secret, Romee Strijd, επέλεξε να φορέσει τα απλά μαύρα leggings του με ένα crop πουλόβερ αλλά και τσάντα με αλυσίδα δίνοντας έναν casual chic τόνο στην εμφάνιση της.

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

Η Hailey Baldwin επέλεξε ένα total look με φούτερ το οποίο συνδύασε με ροζ αθλητικά και κρίκους.

Η Taylor Hill φόρεσε την τάση της σεζόν, λευκά leggings με μάυρο crop top.

7:30AM breaking personal records with @kirkmyersfitness @dogpound 🤗

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

H Kourtney Kardashian με leggings με λογότυπο και μαύρο crop top.

heatwave ✌🏼💪🏼

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Η πρωταγωνίστρια του Vampire DiariesNina Dobrev με ένα εκπληκτικό look γυμναστηρίου με γκρι λεοπάρ κολάν συνδυασμένο με μαύρο τιραντάκι.

H Emma Roberts με total leggings και crop top σε λαδί τόνους.

Everyone's a critic ☕️ Just breathe 🌾 @amyrosoffdavis @britelkin

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on

Η Χριστίνα Μπόμπα με μπλε electric leggings, λευκά sneakers και γκρι ανοιχτή ζακέτα τύπου φούτερ.

Η Kendall Jenner με total black outfit.

#kendalljenner #kendalljennerupdates #kendalljennerstyle #kendalljenneroutfits #kendall #jenner

A post shared by Kendall Jenner's outfits (@kendalljenneroutfits) on

Η Bella Hadid με matching βελούδινη φόρμα και ζακέτα με ένα look που σίγουρα θα φορούσαμε από το πρωί.

September 18: #BellaHadid out in London.

A post shared by Hadid News (@hadidnews) on

Η Αμαλία Κωστοπούλου με total white, ότι πιο in στα gym outfits φέτος.

🔆🍍

A post shared by Amalia Kostopoulou (@amalia_kostopoulou) on

H Kate Hudson με printed leggings και baby pink crop top.

Happy pants 💃🌿🌸 @fabletics

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on